Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Senioren De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Programma zondag 12 februari Stormvogels- Oostrum aanv. 14.30 u Oostrum 2 -Sparta 19184 Oostrum 3 - B.V.V. '27 Castenray 4 - Oostrum 4 Castenray 3 - Oostrum 5 aanv. 13.30 u. aanv. 10.00 u. aanv. 10.00 u. aanv. 11.00 u. Veteranen Uitslag zaterdag 4 februari VVO 5 - VVO vet. 0-3 Programma zaterdag 11 februari SV Leunen - VVO aanv. 15.30 u. vertrek 14.45 u. De uit nood geboren wedstrijd omdat Liessel het liet afweten, was 'n leuke sportieve wedstrijd. Waar de veteranen aangevuld met keeper Jako Camps (die de wedstrijd van z'n leven keepte) en Peter v.d. Abswoude het betere voetbal had, wat al na anderhalve minuut door de goed inschuivende Theo v.d. Pas met 'n mooi afstandsschot 0 -1 liet aantekenen. Net voor rust was het Peter v.d. Burgt die de bal via de lat Paal en Math. v. Rhee in 't doel werkte 0 - 2. De 2e helft kwam het 5e elftal wat beter uit de blokken, en creëerde zich enkele kansen door het goed inschuiven van Bert de Kleijn, met inzetten die maar net gekeerd konden worden door onze verdediging en of Jako. 10 Minuten voor tijd ging Peter v.d. Abswoude met de bal het strafschopgebied in, waar hij onder uitgehaald werd, Joost Linskens wees naar de penaltystip, en Sjors Beek pikte via de goed ingeschoten strafschop z'n goaltje mee. Nadien gebeurde er niet echt iets meer, en floot de goed fluitende Joost de wedstrijd af. Maarten, Sjaak en Mat bedankt voor 't organi seren van deze wedstrijd die voor iedereen die mee mocht doen 'n plezierig gebeuren was. Rest mij nog om Ger, Geert en Martien beterschap te wen sen, tot volgende week uit tegen Leunen. Pierre P.S. De eindstand was 0-3 12 BB ■.v.v.V.v.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 12