Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 januari Zaterdag 5 februari. 19.00 u. Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid. Wim Janssen en dochter Nelly en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen. 10.00 u. Jac v.d. Munckhof, overl. ouders Hendrix-Geurts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem. koor). 09.00 u. Tot bijzondere intentie. Voor 'n zieke. Voor Priesterroepingen, (met Rozenkransgebed). Voor de vervulling van 'n vurige wens. Eerste vrijdag van de maand. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, (na de H. Mis Blasiuszegen). Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis - Maria Lichtmis (Aan God behoren wij toe). Nel v.d. Berg-Linskens (jaardienst), Martin Moorrees, Wim Versleijen, Piet Janssen, Frans Poels en echtgenote, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Kinderkoor). Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Tom Gielens, Arjan Kempen, Thijs Cox, Frank Frederix. Zondag 08.30 u. Rik Op den Camp, Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Roel v.d. Berg 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Judith Philipsen, Susan Frederix. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste buurtbewoners, g££K Dinsdag 7 februari a.s. zal er jaarvergadering zijn in het gemeenschapshuis en wel om 20.30 uur. Wij WroTdk. nodigen jullie allen uit te komen i.v.m. het bespreken van de toekomst van de Aide Beek als voornaamste agendapunt. Onze dank en tot ziens iKj Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3