Zaterdag 28 januari Jeugdprinsenbal Op dit jeugdbal zal Jeugdprins Roy 1 afscheid nemen en zal de nieuwe jeugdprins bekend gemaakt worden. l L\ Het jeugdprinsenbal wordt gehouden in zaal van Dijk. Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval <Dag mensen van Oostrum, Op 28 januari wordt de regeerperiode van Prins Roy 1 over alle jeudige Karklingels en Karklingelinnekes beëindigd. Natuurlijk zal er dan ook een opvolger aan Oostrum gepresenteerd worden. Maar wie wordt nou de volger van Prins Roy 1 En hoe zal hij op mysterieuze wijze gepresenteerd worden tijdens het jeugdprinsenbal? Ik kan jullie beloven dat het weer ouderwets spectaculair wordt. Het begint allemaal om 18.30 uur en de entree bedraagt 3,00. Voordat het zover is op 28 januari komen wij in de week van 23 tot 27 januari bij u langs zodat u een gokje kunt wagen. Natuurlijk is het voor veel mensen moeilijk om te raden, maar anders was het ook geen gokje. Hieronder volgt een lijst met 10 namen waaronder de nieuwe jeugdprins. Voor elke naam die u aankruist vragen we 1,00. De opbrengst komt geheel ten goede aan de jeugdkarnaval. Voor de mensen die langs de deur komen is het erg prettig als u onder staand lijstje alvast invult en klaarlegt. Degenen die het goed raden maken kans op één van de rijkelijk gevulde knapzakken, die door de nieuwe jeugdprins persoonlijk bezorgd worden. Wij wensen u een fijne carnaval en veel succes!!!! o Roel Kessels o Michel Claassen Naam: o Floor Crijns o Koos Derks Adres: o Roy Hoeymakers o Sander Janssen o Dick Janssen o Michel Janssen o Paul Janssen o Bob van Mill Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13