(mooi doelpunt). Even later kwam Melderslo terug op 1 -1 uit 'n voordeel- regel hoegenaamd niet scorend buitenspel. Na de rust en wat wijzigingen binnen ons team ging het iets minder, we bleven echter de beste kansen hebben, waaruit Martien Verstegen door goed alleen doorgaan op links mooi 1 - 2 liet aantekenen. De schermutselingen die al direct in de 2e helft begon nen staken steeds vaker de kop op, wat uiteindelijk eindigde in 'n ordinaire schop/sla partij, waar bij de scheidsrechter 2 personen van 't veld stuurde. Het leek erop dat VVO de volle winst mee naar huis zou nemen, dit werd echter in de laatste minuut te niet gedaan door 'n doelpunt van Melderslo 2 - 2. Wat in Melderlo best wel 'n verdienste is, en te danken was aan het VVO collectief. John en Abe bedankt voor jullie hulp en inzet. Tot volgende week uit tegen het sterke SVV. Pierre. Jeugdvoetbal Programma zaterdag 28 januari Competitie Oostrum A1 - Blerick A2 aanv. 14..30 u. Zaalvoetbal Gymzaal Oostrum 10.00 - 11.00 u. Oostrum B1 Vincent v. Gogh 18.00 - 19.00 u. Oostrum F1 vertrek 17.30 u. 19.00 - 20.00 u. Oostrum E2 Zaalvoetbal tournooi Maashees Lagere D vertrek 08.00 u. Hogere E. vertrek 10.00 u. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen I=T—r'^Tï—r™1 FAIR PLAY Toneelgroep "De Vlasbloem" Op 25 en 26 Maart zal de toneelgroep een uitvoering verzorgen in het Gemeenschapshuis van Oostrum. Zij zullen dan het blijspel "de linker en de rechter" van T. Davids voor het voetlicht brengen. Het is een blijspel in 3 bedrijven. Deze toneelavonden zullen zonder concert van Harmonie Sub Matris Tutela gehouden worden. Hiertoe is in goede samenwerking met beide besturen besloten. Het traditionele concert en toneel zal weer in het eerste weekeinde van november plaatsvinden. Toneelgroep "De Vlasbloem" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 zo snel moge lijk het spel hervatten na een overtreding KNVB is ook s Rb te

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11