Aan onze leden, Het nieuwe tennis-seizoen begint er al weer stilletjes aan te komen. De feestdagen zijn voorbij en carnaval staat weer voor de deur. Wanneer ook deze dolle dagen voorbij zijn is het zinvol om het tennisracket weer voor de dag te halen en zich richting Sparrendreef te begeven voor het slaan van een balletje. Mochten er leden zijn die om welke redenen dan ook het komende jaar geen lid van de tennisvereniging wensen te blijven, deze zouden wij willen vragen, laat dit even weten. Het spaart de vereniging tijd en kosten en u wordt niet lastig gevallen met contributie betalingen en verdere papieren rompslomp. Een eenvoudig briefje of tel. (8 19 67) is al voldoende gaarne voor 15 fe bruari. Voor de door u te nemen moeite zeggen wij U bij voorbaat dank en voor het overige veel tennisplezier. Het bestuur Senioren: Dorpencompetitie Van april t/m juni wordt wederom de dorpencompetie gespeeld. Inschrijving staat open voor leden van de verenigingen uit Leunen/Heide/Veulen/, Merselo, Ysselsteyn, Meerlo/Swolgen, Oirlo/Castenray en Oostrum. De Dorpencompetitie is er voor iedereen die het leuk vindt om eens tegen anderen te spelen. Elk team bestaat uit 2 dames en 2 heren. Bij voldoende animo wordt er in 7 poules gespeeld. De poules worden zo veel mogelijk ingedeeld naar sterkte, maar gezelligheid staat voorop. Speeldagen zijn zondag (poule 1 t/m 5) en zaterdag poules 6 en 7. Aan de wedstrijden in poule 7 kunnen alleen 35-plussers deelnemen. Poule 6 is bestemd voor beginnende spelers. Elk team speelt 6-8 wedstrijden. De prijsuitreiking vindt plaats in het weekend van 17 en 18 juni. ledereen die aan de dorpencompetitie deel wil nemen, kan zich hiervoor via onderstaand inschrijfformulier aanmelden. Spelers die wel aan de Dorpencompetitie willen deelnemen maar niet alle wedstrijden willen of kunnen spelen, kunnen zich toch voor de competitie aanmelden. In dat geval geeft u op het onderstaande inschrijfformulier de data aan die u niet kunt spelen. De samenstelling van de teams vindt plaats nadat alle inschrijfformulieren binnen zijn. Bij de indeling wordt zoveel moge lijk rekening gehouden met speelsterkte en gewenste speeldata. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marij Camps (tel. 7 14 84). Opgave voor de Dorpencompetitie is mogelijk tot uiterlijk 10 februari via onder staande inschrijfformulier. Deze kunnen worden ingeleverd bij frans Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35, Oostrum. 16 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16