I "Vastelaovesmernt' in Oostrum Op zondag 8 januari 1995 organiseert de Venrayse W/ Vorstenraad een gezellige ^Vastelaovesmernt' in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oos trum. Op de Vastelaovesmernt kan eenieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnavalsartikelen en -kleding te recht. Te denken valt daarbij onder andere aan kostuums, mas kers, dekoraties, muziekinstrumenten en praalwagens. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kunt u zich voor de komende dolle da gen in een bijna nieuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen bijzonder groot is. Indien u liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan uw verkoopwaar (maximaal vijf artikelen) al vanaf heden aanbieden bij Bert Linskens, Vlasakker 12, telefoon 8 40 79. De organisatie zal uw artikelen op de markt via opbod trachten te verkopen. Van de opbrengst gaat maximal 2,50 naar de organi satie. Het eventuele restbedrag wordt aan u uitgekeerd via de kontaktpersoon in uw dorp. Niet verkochte artikelen worden niet f' geretouneerd. U kunt ook artikelen ter verkoop via de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Ook hier gelden dezelfde spelregels. Grote stukken kunt u met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aanbieden. In dat geval wordt u verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (tel. 04780 - 8 40 79). De enige echte oergezellige Vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven. Graag tot 8 januari aan staande in het gemeenschapshuis in Oostrum! 8 STRUM OoStRuM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 8