22.30 u. Nachtmis A Harry Valkx en overl. familie, Harry Thuijls, jaardienst overl. ouders Custers-Peeters en Jan Custers, Huub v.d. Venne, overl. ouders Broekmans-Bovee, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor en Harmonie) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels Zondag 08.30 u. Rik Op den Kamp, Frank Janssen, Frank Frederix, Tom Gielens 10.00 u. Els Basten, Loes Kessels, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Dinsdag 20 dec. 19.30 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis Woensdag 21 dec. 14.00 u. Rik Op den Kamp, Els Basten Hi°dit'weekend in alle H. Missen boeteviering als voorbereiding op het feest van Kerstmis. We hebben allen nog wel wat goed te maken met God en mis schien ook wel met onze medemensen. Laten we elkaar vergeven en God zal ons vergeven. Laat deze gelegenheid niet voorbijgaan. Pauselijke onderscheiding! Zondag 11 december werd onder de hoogmis - met aanwezigheid van Deken Coenen van Venray, wat door allen zeer op prijs werd gesteld - de hoge kerkelijke onderscheiding "Pro Ecclesia et Pontifici" uitgereikt aan dhr. Fleurkens van Geijsterseweg 24. Hoewel velen al op de hoogte waren van deze onderscheiding, hebben zij t voor hem geheim weten te houden, - een compliment. Het was voor hem 'n totale verrassing. Hij was zichtbaar ontroerd voor zo veel waardering. Zijn echtgenote die hem altijd trouw terzijde heeft gestaan bij al zijn werk voor de kerk, viel vanzelfsprekend de eer te beurt hem deze pauselijke medaille op te spelden. Hij kan deze medaille met ere dragen, hij heeft deze onderscheiding ve - diend, volkomen verdiend. Want hij heeft veel, heel veel voor onze kerk en parochie gedaan, en altijd met grote liefde. Teng, nogmaals van harte gefeliciteerd met deze verdiende onderscheiding en bedankt. Vreugde en dankbaarheid om nieuw leven! Ook in het ziekenhuis kun je soms heel blije mensen ontmoeten. Zctrof i Jacqueline Leenen deze week in het ziekenhuis aan, blij, gelukkig. Zij deelde mede dat hun gezin (Edgar en Jacqueline Leenen van Valkenkampstraat 16) uitgebreid was met een tweede kind, een zoon, DAAN, broertje van Lotte. Omdat ze zo verlangd hebben naar dit kind, zullen zij zich ook ongetwijfeld

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4