Na de rust gebeurde er niet veel meer waar voor beide teams het zware veld 'n probleem was. Al met al 'n sportieve wedstrijd, de volgende week thuis de laatste wedstrijd van dit jaar tegen Heyen. Hopelijk iets beter weer dan van daag, want zelfs in de dugout was het niet te harden. Pierre Jeugdvoetbal Programma zaterdag 17 december Zaalvoetbal Gymzaal Oostrum 10.00 - 11 00 u. Oostrum F1 11.00 - 12.00 u. Oostrum D1 Vincent v. Gogh Instituut 18.00 - 19.00 u. Oostrum C1 19.00 - 20.00 u. Oostrum A1 Verslag bekerwedstrijd Quick Boys C1 - Oostrum C1 We begonnen de wedstrijd een kwartier vroeger. Ook was onze spits ziek. Hij had in de competitie al heel veel gescoord. Quick Boys begon iets sterker, maar de verdediging zat goed dicht. Ze kregen maar weinig echte kansen. Wij kregen bijna helemaal geen kansen. De tweede helft begonnen we sterker. De stand bleef 0-0. Onze vervan gende spits kreeg geen enkele kans. We bleven toch goed voetballen. Toen gleed een speler van ons in het eigen strafschopgebied uit. Hij viel met zijn hand op de bal. De scheids gaf een strafschop!!! Er werd geprotesteerd maar het had geen zin. De penalty werd benut. 1 - 0. Er waren nog 5 minu ten te spelen. We hadden nog een kans maar die werd niet benut. Zo ging de wedstrijd onverdiend verloren. De keeper had zeer goed gekeept. De C-1 van Oostrum Kersttoepen Vanavond donderdag 15 december is er weer het traditionele Kersttoepen in de kantine van de V.V.O. Jullie komen toch ook? Alle leden van de V.V.O. zijn welkom. Aanvang 20.30 uur. Er wordt weer gespeeld om: halve meters braadworst, cervelaatworsten en de overheerlijke rozijnenplatsen. Tot ziens J.B. FAIR PLAY accepteren van verschillen KNVB 14 is ook

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14