Zondag 11 december: Derde zondag van de Advent Vanouds is dit de zondag in de Advent, waarop een beetje licht en wat vreugde doorbreekt; vandaar het thema van de weekenddiensten: "Volhar den in vertrouwen". Het Rijk van Christus groeit in het verborgene. Het ge beurt in mensen, kortbij en veraf. In de eigen parochie zijn er mensen, die bezig zijn met Kerk en Wereld, met liturgie, met zieken, met mensen in nood, met gezinsvieringen. Administratie Gezinsbijdragen Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum gfBij het verschijnen van dit blad is het alweer bijna half december. Een tijdstip -waarop wij reeds voorbereidende werkzaamheden ter hand nemen voor de afsluiting van het boekjaar alsmede de in januari te organiseren Aktie Kerk balans 1995. i\/let voldoening en dankbaarheid stellen wij vast dat reeds velen hun toege zegde vrijwillige bijdrage over 1994 hebben voldaan. Dit geeft ons alle ver trouwen dat wij 1994 kunnen afsluiten met een bevredigend resultaat. Degenen, waarvan wij nog geen bijdrage mochten ontvangen, verzoeken wij vriendelijk om zo mogelijk voor Kerstmis Uw gift over te boeken. Dit kan door overboeking op: - bankrekening 14.00.01.832 t.n.v. Administratie Gezinsbijdragen bij de plaatselijke Rabobank; - ofwel t.g.v. postbanknummer 106.85.14 t.n.v. Rabobank Venray-Oostrum onder vermelding van: t.g.v. Adm. Gezinsbijdragen reknr. 14.00.01.832; - ofwel door deponering van enveloppe in de speciaal hiervoor bestemde offerblok achter in het kerkgebouw. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. J. Janssen, Stationsweg 138a, Oostrum; tel. 8 35 55. ^o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VAgenda 1994 11 dec. Afhalen kaartjes zitting CV "De Karklingels", AMC 3 dec. Dorpsraad Werkcomité i8 dec. Vrije verkoop zitting CV "De Karklingels", AMC 20 dec. Kerstviering, OVB 20 dec. Vergadering OOZO 21 dec. Kerstviering, K.B.O. 22 dec. Kerstavond, LVB 26 dec. Karaokesshow, AMC 29 dec. Wafelaktie, LVB Agenda 1995 06 jan. Zitting 07 jan. Zitting 08 jan. Vastelaovendsmert Aostrum 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5