Oostrumse Organisatie van Zelfstandige Ondernemers Op dinsdag 20 december beleggen wij weer een ledenvergadering in Res taurant Bowling Venray te Oostrum. Tezijnertijd ontvangt U nog een persoonlijke uitnodiging met agenda. Het bestuur verzoekt U om deze avond te noteren. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitnodiging voor de openbare vergadering van de "Dorpsraad" Oostrum, welke zal worden gehouden op dinsdag 13 december a.s. in de vergaderzaal van de Bowling te Oostrum. Agenda 1. Opening. 2. Welkom nieuwe leden. 3. Notulen vergadering 8 november j.l. 4. Ingekomen stukken/Mededelingen. 5. Evaluatie Sinterklaasviering. 6. Indeling Commissies. 7. Aardgas. 8. Vergaderdata 1995. 9. Afscheid 3 leden. 10. Rondvraag/sluiting. Beknopte notulen van de vergadering van 8 november j.l. Groenvoorziening. De hoek achter de kerk. Het grove werk is gedaan. Er is een zieke acasia opgeruimd en het blijft opgeschaaft liggen tot na de winter. Dorpsraadverkiezing. Er zijn drie leden die te kennen hebben gegeven er mee te willen stoppen. De heren Paantjes, Swemers en V. Helmond. Hiervoor hebben we ook drie nieuwe leden n.l. Jan Derks, Jan Janssen en Toon van Soest. Daarom zijn er geen verkiezingen nodig. Verkeersveiligheid. De sluizen op de Wanssumseweg zijn nog niet aangepast. Wanneer dat wel dorpsraad „n/erkcomi te oosïrum" Namens de dorpsraad Oostrum H. Holtackers, voorzitter. 3 secretariaat: Rosmolenweg 1. 5807 EM Oostrum, tel. 04780 - 8 30 43

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3