Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simone Geraerdts, Dianne v.d. Mortel Zondag 08.30 u. Richard Duin, Emil Moure, Wim Clephas, Tom Rouwette 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels, Loes Kessels Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Voor 'n warme kerk!! Zo'n wonderlijk iets, 'n kind, zo'n heerlijk, zo'n gelukkig bezit Zonder kinderen in onze omgeving zouden we heel veel mooi's en vreugde vols missen. Kinderen zijn zo heerlijk vanwege hun spontaniteit. Kinderen presenteren zich nog zoals ze werkelijk zijn. Maar ongetwijfeld begrijp je pas echt en volledig wat 'n kostbaar bezit, wat 'n kostbare rijkdom 'n kind is op het ogenblik dat je kunt zeggen: dit is mijn kind, dit is ons kind, dit kind is van ons als vrucht van onze wederzijdse liefde. En dat geluk, dat grote geluk en diepe vreugde viel Herman en Hannie Jakobs-Weijmans - van Spurkterdijk 18 - op 15 november ten deel met de komst van hun eerste kind, een doch ter RIANNE. Rianne Jakobs, zo zal zij heten, nu en altijd. Spanningen en offers zijn vergeten, nu is er alleen maar vreugde en grote dankbaarheid bij Herman en Hannie om hun kind dat gewenst, en meer dan gewenst, dat bij zonder welkom is en dat hun gelukkig samenzijn ongetwijfeld nog zal vergro ten. God heeft dit kind - jullie kind en ook Gods kind - aan jullie toevertrouwd om het voor Hem op te voeden. Is dat geen heerlijke taak. Moge het Herman en Hannie gegeven zijn iets wonderlijk mooi's van RIANNE te maken, waar God vreugde in schept. Herman en Hannie, van harte proficiat met jullie eer ste kind, met jullie dochter RIANNE. Moge Rianne voor jullie 'n grote rijkdom blijven en moge RIANNE zelf 'n heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan temidden van jullie. uw pastoor Aanpassing Tarieven Kerkelijke Diensten In verband met de aanpassing van tarieven van enige kerkelijke diensten wordt aandacht gevraagd voor het volgende. De noodzaak om de tarieven van enkele diensten aan te passen is binnen het kerkbestuur uitvoerig aan de orde geweest. Overwogen is daarbij het ge geven dat op velerlei terrein de kosten steeds hoger zijn geworden, terwijl al gedurende vele jaren een aantal tarieven niet of nauwelijks zijn gestegen. Gelet op het voorgaande en gelet op de hoogte van de bestaande tarieven is door het Kerkbestuur besloten tot de volgende aanpassingen: - de kosten van een gezongen H. Mis op zaterdagavond of de Hoogmis op zondagmorgen worden verhoogd tot 35, 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4