Agenda december: 12 dec. Algemene ledenvergadering 18 dec. Receptie 24 dec. Kerstconcert 1e Prijs concours te Veldhoven Op zondag 27 november heeft de harmonie deelgenomen aan het concours te Veldhoven. Voor de St. Martins Suite van J. v.d. Roost (verplicht werk) kreeg zij 147,5 pnt. Voor het keuzewerk Slovenska Rapsodia van A. Hudec 153 pnt. Dit betekent een totaal van 300,5 pnt. wat goed was voor een heel mooie 1e prijs. Ter gelegenheid van dit behaalde resultaat houden wij op zondag 18 december a.s. om 11.00 uur een receptie in het gemeenschaps- luis. Geslaagden muziekschool: De afgelopen week zijn er examens geweest op de muziekschool. Van onze harmonie zijn geslaagd voor het A-diploma Bram Daniels en Suzan Frederix; voor het B-diploma Nicole van Osch en Bart Verspaget, allen op klarinet. Van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 3-11 december Zaterdag 19.00 u. Dora Lemmens-Stevens (namens de buurt), Annie Theeuwen-Derks (namens 'n zus van Theeuwen), overl. fam. Fleurkens-Broeks, Gunther Heiss, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, uit dankbaarheid, voor de levende en overl. leden van de familie Joosten-Clevis Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Voor priesterroepingen, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, gest. jaard. Antoon en Wilhelmina Verheyen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Piet Direks Uit dankbaarheid Jaard. overl. fam. Claessens-Drabbels (met Rozen kransgebed: voor priesterroepingen) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid Piet Fleurkens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 09.00 u Zaterdag 19.00 u 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3