Kerkdiensten O.L. Vrouw geboorte Parochie Oostrum 26 november - 04 december Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Gest. jaardienst overl. ouders Janssen-Tacken, gest. jaardienst Toon Kleuskens, gest. jaardienst, overl. ouders Janssen-Peeters, overl. ouders Broekmans- Bovee, overl. ouders Graat-Verhaag, Harry Achten en overl. familie, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Uit dankbaarheid Peter Haans, overl. ouders Camps-Willems, jaardienst Piet Direks, jaardienst overl. ouders Janssen-Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Hanneke van Arsen-van Soest Voor de vrede in onze gezinnen (met Rozenkrans gebed) Gest. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Dora Lemmens-Stevens (namens de buurt), Annie Theeuwen-Derks (namens 'n zus van Theeuwen), overl. familie Fleurkens-Broeks, Gunther Heiss, overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Tom Gielens, Arjan Kempen, Roel van Haeren, Rik op den Camp Ralph Kessels, Maurice van Mill Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven Aan de kindjes van Oostrum Dinsdagavond 29 november mogen jullie weer op blijven, want dan komt de Joekskapel met Pieten weer opdraven, om ±19.00 uur. Tot dan! De jongens van 'Ut Göt' 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5