Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Mededeling van het bestuur ^Dostrum, 4 november 1994 Op donderdagavond 3 november na de training heeft hoofdtrainer Henk van Rhee te kennen gegeven om met onmiddellijke ingang te stoppen als hoofdtrainer Senioren van V.V. Oostrum. De redenen liggen in de verschillen over voetbalinzet, motivatie en beleving van een voor hen te groot gedeelte van de selectie van V.V. Oostrum. Het bestuur betreurt het gegeven van een tussentijds vertrek evenals Henk van Rhee zelf, maar respecteert zijn keuze omdat er anders een onwerkzame situatie dreigt te ontstaan. Beide partijen gaan in goed overleg uit elkaar. Het bestuur zal zich op korte termijn beraden over de ontstane situatie en hoopt u zo snel mogelijk te kunnen berichten over de invulling van het hoofdtrainerschap. Namens het bestuur, J.J.M. Bus, secretaris V.V. Oostrum Senioren Programma zondag 13 nov. '94 Merselo 2 - Oostrum 2 aanv. 11.00 uur Oostrum 4 - Merselo 3 aanv. 10.00 uur Uitslagen zondag 6 nov. '94 Hegelsom 1 - Oostrum 1 0-1 Oostrum 2 - Volharding 4 2-3 Oostrum 3 - Meerlo SV 2 1-4 Leunen 5 - Oostrum 4 2-5 .W.C. 5 - Oostrum 5 2-1 Verslag Hegelsom - V.V. Oostrum 0-1 Een technisch en beter voetballend Oostrum behaalde een verdiende over winning in en tegen Hegelsom. Gedurende de hele wedstrijd was het Oost rum dat voor meer dreiging zorgde en weinig kansen weggaf. Hoewel het een sportieve wedstrijd betrof gebeurde er toch van alles. Al na 10 minuten moest Marcel Nellen zeer tegen zijn zin in het veld verlaten met een diepe hoofdwond. Resultaat 3 hechtingen. In de tweede helft werd scheidsrechter de Bruin onwel en nadat alles zich in eerste instantie ernstig liet aanzien viel het gelukkig mee. Na 20 minuten pauze hervatte scheidsrechter Saris de wedstrijd.Er waren op dat moment nog 38 minuten te voetballen. In de 80e minuut scoorde Marcel Litjens, na een inzet van Sjek Wilmsen die vrij gespeeld werd door Bram Broeren, 0-1. 9

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 9