Zondag 08.30 u. 10.00 u. O Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8-16 oktober Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis - Thema: De Levensboom Overl. familieleden Hoex, Harry Achten, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Bertus Rutten Annie Theeuwen-Derks (zeswekendienst) overl. ouders Jans-Verheggen, overl. familie Kessels- Verheijen (namens familie Kessels-Verheijen), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie) (Koor Oirlo) Gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps Wies Janssen Uit dankbaarheid Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gem. koor) Hanneke van Arsen-van Soest Voor 'n zieke Annie Theeuwen-Derks (namens de bewoners van de Valkenkampstraat), overl. ouders Lemmens-Stevens, Fien Broeren-Kersten, Martin Vermeulen, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Nel van de Berg- Linskens, Toon en Cor Thielen, overl. ouders Haegens-van Lin, gest. jaardienst Toon van Cuijk, Martin Moorrees, overl. ouders Graat-Verhaag, overl. ouders Broekmans-Bovee (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simone Geraerdts, Susan Nellen Zondag 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas, Roel van Haeren, Noud van de Mortel 10.00 u. Misdienaars van Oirlo Oktobermaand - Rozenkransmaand Gedurende de oktobermaand wordt er in onze kerk na de H. Mis van 9.00 uur de Rozenkrans gebeden, op de woensdagen wordt de Rozenkrans ge beden onder het plechtig Lof van 19.00 uur. Intentie: voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Gezinsmis! Zaterdag a.s. 8 oktober is er weer 'n gezinsmis, met als thema: "De levensboom." 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7