Dit garandeert voor het publiek een afwisselend programma met een mix van Moravische-Egerlander-big band en andere populaire muziek. Voor elk wat wils dus. Het publiek bepaald welke kapel de "Jan Ver- heyen Wisseltrofee" mee naar huis neemt. Zowel in 1992 als 1993 gingen Die Fidelen Rosentaler uit Merselo strijken met de hoogste eer. Na de opening door de Oostrumse Eikenhofkapel zullen achtereenvol gens optreden: De Vrolijke grensmuzikanten uit Siebengewald Die Lustige Freunde uit Beringe Die Stevenslander uit Stevensbeek De Meulebêker muzikanten uit Wanssum Freunde Echo uit Overloon Die Fidelen Rosentaler uit Merselo De entree voor deze dag is vrij. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan onze Senioren leden Sportvrienden, Op zondag 6 november wordt er in de "Schaapskooi" te Venray een indoor tennistournooi van de kerkdorpen georganiseerd. Vanaf 9 uur is de tennishal voor dit tournooi gereserveerd. Indeling op speelsterkte. Dames en Herendubbel. Het inschrijfgeld bedraagt 15,- per persoon incl. warm hapje. U kunt zich individueel opgeven met vermelding van speelsterkte. A, B, C, dit is te vergelijken met poule-indeling van de kerkdorpencompetitie A is poule 1 en 2, B is poule 3 en 4 en C is te -^vergelijken met poule 5 en 6 van de kerkdorpencompetitie. Opgave uiterlijk zondag 9 oktober bij F. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35 via onderstaand strookje. Inschrijfgeld gaarne bij opgave voldoen. Naam Adres Speelsterkte A, B, C. (doorhalen wat voor u niet van toepassing is) Bij voorbaat succes toegewenst. 17 TENNISVERENIGING OOSTRIIM

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 17