Dorpsfeesten 1994 In het weekeinde van 7, 8 en 9 oktober zal de Harmonie weer de jaarlijkse Dorpsfeesten organiseren. Dit jaar zullen de aktiviteiten plaats vinden in de sfeervol aangeklede loods pachter 't Allemanscafé. vrijdag: houtzaagwedstrijden voor teams. Dit gebeuren zal muzikaal opgeluisterd worden door de Zwarte Fanfare uit Aarle Rixtel. Zij staan garant voor prima muziek met de nodige show. zaterdag: een dansavond met natuurlijk live-muziek. zondag: 3e Oostrums blaaskapellenfestival. Na de opening door de eigen Eikenhofkapel zullen achtereenvolgens optreden: Die Eckeltse Muzikanten uit Afferden Die lustigen Freunde uit Beringe Die Stevenslander uit Stevensbeek e.o. Die Meulebeker Muzikanten uit Wanssum Freunde Echo uit Overloon Die fidelen Rosentaler uit Merselo De kapellen zullen strijden om de "Jan Verheyen Wisseltrofee". Gezien de deelnemende kapellen zal dit een dag worden met muziek van de bovenste plank. Voor de echte liefhebber van blaasmuziek een dag om niet te mogen missen. Voor de houtzaagwedstrijden is het noodzakelijk dat de teams zich van tevoren inschrijven. Dit kan gebeuren bij lt Allemanscafé. Inschrijving is mogelijk tot 3 oktober. Een team moet bestaan uit 5 personen, te weten 2 zagers, 2 helpers en een coach. Wij nodigen dan ook verenigingen, families en vriendenclubs uit om deel te nemen aan dit sportieve maar ook zeer gezellige festijn. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 9