limburgse vrouwenbeweging Het kringbestuur nodigt u uit voor een cursus "Vrouw en Politiek". Hierbij bieden wij u het programma aan voor een 4-tal avonden waarbij wij ons wat meer gaan verdiepen in maatschappelijke onderwerpen die aktueel zijn in de gemeente Venray of die voor ons van belang zijn. Dinsdag 11 oktober, 20.00 uur zaal "In den Engel" Venray: "Europa dichtbij en veraf", door mevr. Karla Peys, Europarlementariër - wat doet het Europees Parlement - wat gaat er na de verkiezingen gebeuren in het Europees Parlement - wat merken wij burgers hiervan. Dinsdag 22 november 1994, 20.00 uur zaal "In den Engel" Venray: "Afvalstoffenbeleid en plan" - milieubeleidsplan, hoe ziet het plan eruit - welke maatregelen moeten er worden genomen en op welk gebied - wat zijn de consequenties voor de inwoners van de gemeente Venray We kunnen hierover in discussie gaan met de betreffende ambtenaar. Woensdag 1 februari 1995, 20.00 uur zaal "In den Engel" Venray: "Zorgbeleid nu en in de toekomst" door Rini Eijs, verbonden aan Metis Bureau Vrouwenhulpverlening Nederland - verandering van het beleid rond zorg in Nederland nu en in de toekomst - moet alle zorg nog wel vanzelfsprekend gegeven worden /oensdag 1 maart 1995 20.00 uur zaal "In den Engel" Venray: "Vluchtelingenbeleid en racisme" door de heer G. Naus, direkteur Eymard Ville, Stevensbeek: - landelijk beleid en beleid Stevensbeek - procedure met voorbeelden - waarom racisme en wat is er tegen te doen - ervaringen van mensen, waarom verlaten mensen het land, wanneer moeten mensen terug en waarom niet. Opgave tot 29 september bij B. Direks, tel. 8 10 96. De kosten voor deze 4 avonden bedragen 10,- -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7