Dit onderdeel van de verzekering is een aanvullende dekking. Alleen als de AVP van uw ouders geen dekking biedt voor een door u veroorzaakte schade, dan geldt deze verzekering. Tegen een toeslag is deze aanvullende dekking uit te breiden naar een primaire dekking. Dan gaat deze aansprakelijkheidsdekking vóór op een eventuele andere dekking bijvoorbeeld op de AVP van de ouders. 2 De inboedelverzekering Tot een bedrag van 15.000,voor een alleen-staande respec tievelijk 30.000,voor een gezin of samenwonenden is uw hele huisraad verzekerd tegen de risico's van brand, ontploffing, -^inbraak, storm, waterschade etc. Wanneer u meent dat die genoemde bedragen niet toereikend zijn kunt u ze verhogen. 3 De ongevallenverzekering Deze verzekering valt uiteen in een aantal dekkingen: A een uitkering van 5.000.— bij overlijden t.g.v. een ongeval B een uitkering van 75.000,— bij blijvende invaliditeit t.g.v. een ongeval; C een uitkering van 10.000,— gedurende 5 jaar ter bestrijding van de kosten van omscholing, die door die blijvende invalidi teit noodzakelijk werd (totaal dus 50.000,— maximaal); D een uitkering van 1.000,— voor materiële schade die gele den werd door een ongeval, waarvoor geneeskundige hulp werd ingeroepen. ^De verzekeringstermijn loopt in beginsel van 1 steptember t/m 31 augustus en wordt elk jaar verlengd, tenzij u kenbaar maakt de verzekering te willen beëindigen. Als u zich voor deze verzekering aanmeldt op een andere tijdstip dan 1 september vindt premie verrekening plaats naar het aantal dagen dat ligt tussen de ingangsdatum en de eerstkomende 1 september. Voor nieuwe verzekeringen, welke in de periode van 1 juni tot 1 september daaropvolgend worden aangevraagd, wordt tot 1 september gratis dekking verleend voor de risico's van het Studentenpakket Schadeverzekering. CO CO O INI O 15

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 15