o Het studentenpakket schadeverzekering Als u studeert of gaat studeren komt daar nogal wat bij kijken. Op allerlei terreinen. U verkeert immers in een heel andere situatie dan in uw 'schooltijd'. LU IVI Die veranderde situatie kan ook consequenties hebben voor uw verzekeringen. Tot dusver hebt u daar waarschijnlijk niets mee te maken gehad. U bent als het ware 'van huis uit' verzekerd op polissen die uw ouders hebben afgesloten. Maar als u gaat studeren kunt u daar niet altijd meer op vertrou- 3C wen. De ervaring leert ons waar de problemen in de verzekering O kunnen zitten. Vandaar dat Interpolis een speciale verzekering cn LU cn voor u heeft: het Studentenpakket schadeverzekering. Wat u bijzonder zal aanspreken: de vriendelijke premie. Het Studentenpakket schadeverzekering van Interpolis is er voor iedereen die jonger is dan 30 jaar en volledig dagonderwijs volgt aan een: universiteit dan wel een instelling van Middelbaar- of Hoger Beroeps Onderwijs. Als u volledig dagonderwijs blijft volgen kunt u tot uw 35e jaar verzekerd blijven. U kunt uw echtgeno(o)t(e) of degene met wie u duurzaam samenwoont en eventuele kinderen meeverzekeren. Wat omvat deze verzekering? Een combinatie van 3 dekkingen voor: aansprakelijkheid, inboedel en ongevallen. Na de studietijd kunt u ze omzetten in afzonderlijke polissen. 1. De aansprakelijkheidsverzekering voor particulieren (AVP) Als door uw schuld schade aan anderen wordt toegebracht kunt u daarvoor aansprakelijk zijn. Het kan daarbij om grote bedra gen gaan die u financieel de das om kunnen doen. Deze verze kering biedt ook dekking tegen aansprakelijkheid van uw even tuele gezinsleden. Ook schade veroorzaakt door huisdieren is verzekerd. Het verzekerde bedrag is 1.000.000,per gebeur tenis. 14

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14