Dagdeel 5: - naar de behoeften van de cursisten; b.v. eenzaamheid, uitkomen met je inkomen, schuldgevoel, bedrijfsbeëindiging, veranderingen in het geloof, enz. Kortom, de cursisten gaan samen kijken hoe ze 'meer' of 'weer' kunnen ge nieten van het leven in de tijd die voor hen ligt. Data: dinsdagochtend van 9.30 - 12.00 uur 25 oktober, 1-8-15 en 22 novem ber Gemeenschapshuis te Oostrum. De kosten bedragen 20,- pp. incl. consumpties. Opgave tot 25 september bij B. Direks tel. 8 10 96. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan besturen van Oostrumse verenigingen en inwoners van Oostrum In april j.l. heeft het Stichtingsbestuur van het Gemeenschapshuis besloten om over te gaan tot het oprichten van een B.V. Dit was noodzakelijk om bij eenkomsten van persoonlijke aard, zoals bruiloften, recepties en partijen, plaats te kunnen laten vinden in het Gemeenschapshuis. Om enige duidelijk heid te scheppen bij wie en met wie afspraken gemaakt dienen te worden het navolgende: Verenigingsactiviteiten vinden plaats onder verantwoordelijkheid van de Stichting en derhalve dienen afspraken gemaakt te worden via de secretaris van de Stichting telefoon 8 54 94. Het bespreken van zaalruimtes dient te ge-schieden via de beheerder Patrick Pijpers telefoon 8 13 92. Voor bijeenkomsten van persoonlijke aard dient de bespreking van zaal ruimtes te geschieden via de beheerder telefoon 8 13 92. Beheerder zal in overleg met bespreker en directie B.V. voor nadere afhandeling zorgdragen. Stichting Gemeenschapshuis Oostrum Gemeenschapshuis Oostrum B.V.i.o. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wie heeft er nog wat tijd over om te sporten? Wij zoeken nog enkele dames en/of heren die met ons willen volleyen op maandagavond tussen 21.30 - 22.30 uur. We zijn een gemengd team en onze leeftijd ligt tussen de 28-45 jaar. We spelen geen wedstrijden. Het is puur voor de fun!!!! Hebt U interesse kom kijken of bel naar Eric Tonnissen. Telefoonnr. 04780 - 1 08 40. 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7