Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 17-25 september Zaterdag 19.00 u. -bondag Maandag Dinsdag Woensdag 08.30 u. 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Overl. ouders Broekmans-Bovee, Nel v.d. Berg- Linskens, Cor en Toon Thielen (namens de bewoners van Boshuizen), overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks (namens de bewoners van de Valkenkampstraat), Frits Veugen (namens de buurt vereniging "Vriendschap door Samenwerking"), overl. ouders Graat-Verhaag, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Fien Broeren-Kersten, Piet Peeters, overl. ouders Poels-Janssen (Koor Harmony) Overl. ouders Jans-Verheggen Lei en Ger Janssen, Herman Verheijen, jaardienst Martien Vermeulen (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Herman Bruggeman Herman Bruggeman (met Rozenkransgebed, intentie: tot het behoud van het geloof in onze gezinnen) Uit dankbaarheid Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Zaterdag 19.00 u. Herman de Kleijn, Hendrik Verrijdt, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken Zondag 08.30 u. Noud van de Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Niels Nielen 10.00 u. Susan Janssen, Moud Lepsi, Maud Kessels, Els Basten -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 Oktober Houtzaagwedstrijden Inschrijven voor 3 oktober in 't Allemanscafé. Een team moet uit 5 personen bestaan (2 zagers, 2 helpers, coach). Zorg dat je erbij bent. Maximaal 20 teams, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5