7/8/9 okt. Muziekfeesten 9 okt. Kapellenfestival 13 okt. Bestuursvergadering 15/16 okt. Eikenhofkapel Witlich 26 okt. Eikenhofkapel Beukenrode 30 okt. Allerzielenviering Dorpsfeesten 1994 In het weekeinde van 7-8-9 oktober zal de harmonie weer de jaarlijkse Dorpsfeesten organiseren. Dit jaar zullen de activiteiten plaats vinden in de sfeervol aangeklede loods achter 't Allemanscafé. In het kort ziet het programma er als volgt uit: rijdag: Houtzaagwedstrijden voor teams. Live muziek. Zaterdag: Gezellige dansavond. Zondag: 3e Blaaskapellenfestival met 7 gerenomeerde kapellen. Voor de houtzaagwedstrijden bestaat er nu al de mogelijkheid voor teams om zich in te schrijven. Dit kan gebeuren bij 't Allemanscafé. Inschrijving is mogelijk tot 3 oktober. Een team moet bestaan uit 5 personen, te weten 2 zagers, 2 helpers en een coach. Wij nodigen dan ook verenigingen, familie's en vriendenclubs uit om deel te nemen aan dit sportieve maar ook zeer gezellige festijn. In de loop van de komende weken brengen wij U uitvoeriger op de hoogte van ons gehele programma. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bedankt Ondanks het minder mooie kermis-weer, kunnen we terug zien op 'n geslaagde bloemenaktie. Helaas hadden we enkele bossen te weinig en zijn we op ongeveer 15 adressen niet aan de deur geweest. Dus we zien uit naar 'n iets hogere omzet van het volgend jaar. Hopelijk mogen we dan weer op U rekenen. Bedankt allemaal. Aostrumse zangkompeneej 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3