Voor Onze Oostrumse Missiezuster Truus Lemmens in Pakistan die deze opbrengst zal besteden voor haar gehandicapte kinderen. De Motor Club plaatst in dit weekend achter in de kerk een collectebus en de opbrengst in deze collectebus gaat vanzelfsprekend volledig naar Zuster Truus Lemmens. Wij zijn de Motor Club van Aostrum natuurlijk zeer dank baar voor dit initiatief, voor hun inzet voor dit bijzonder mooi en goed doel. Wij wensen alle motorrijders een goede, voorspoedige en gezellige tocht en veel succes. Namens onze parochiegemeenschap, Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op zondag, 11 september a.s. organiseert de V.Z.O Heide, Leunen, Merselo, Veulen, Vredepeel, Ysselsteyn voor de achtste keer weer de fietstocht. De tocht heeft een lengte van ruim 40 kilometer en voert langs vele mooie plekjes in onze omgeving. Dit jaar gaat de tocht in de richting Horst en ook onderweg is er veel te bekijken. Bij de rustplaats krijgt men een consumptie aangeboden. De tocht is bedoeld om recreatief te fietsen. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per persoon (kinderen 2,50) en de opbrengst wordt besteed aan de Peuter speelzalen in onze dorpen. Tussen 11.00 en 13.30 uur kan gestart worden op drie plaatsen: in Ysselsteyn Herberg de Peel in Veulen Café-zaal 't Veule in Heide Stomerij Piet Rutten. De startplaats is tevens finishplaats. Tijdens de tocht kunnen enkele vragen beantwoord worden, waarna men de formulieren kan inleveren bij de finish plaats. Enkele leuke prijzen staan ter beschikking. We hopen dat het zondag lekker fietsweer zal zijn, zodat velen kunnen genieten van deze mooie fietstocht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kankerbestrijding In de week van 12 t/m 16 september komen de dames van de L.V.B. en O.V.B. bij U langs om te collecteren. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- FIETSTOCHT

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4