Limburgse kampioenschappen Tijdens de Limburgse Kampioenschap pen die in Meterik werden gehouden behaalde XTfTR'PT nioi i\a/q Theo Verstegen een vierde prijs Dr. L1 en JNUD.C.L IIIÜUWo behaalde Judith Janssen een derde prijs Z1. Proficiat. Door dit resultaat mag Judith a.s. zondag meedoen aan de NKB Kampioenschappen in Wanroy. Judith succes. Afgelopen zondag hielden we onze eigen clubkampioenschappen. Als eerste onderdeel werd het dressuur verreden dat bij de paarden werd gewonnen door Miranda Verkoeyen en bij de pony's door Koos Derks. Het spel werd gewonnen door Theo Verstegen bij de paarden en door Monique Creemers bij de pony's. ^Het springen om de wisselbeker was dit keer bijzonder spannend. 'Koos Derks had bij de pony's een scherpe tijd neergezet, maar het was Martien Custers die hem voor de tweede keer mee naar huis nam. Na het springen ging het hele zaakje richting Boshuizen waar Ton Arts een 2,5 km lange cross had uitgezet inclusief hindernissen. Bij de pony's was Koos Derks het snelst en bij de paarden Theo Verstegen. De prijsuitreiking bij Peter en Leen was een gezellige happening en keek men terug naar een geslaagde en goed georganiseerde dag. Uitslag algemeen 1 Koos Derks Clubkampioen 5 Marlies Huijbers 2 Peter Graus Martien Custers 6 Piet Staaks 3 John Creemers Theo Verstegen 7 Anja Dombrovski 4 Monique Creemers 8 llona Vink en Sef Huijbers -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Koor Harmonie Oostrum 9 Wij zijn op zoek naar enthousiaste meisjes/dames die ons koor (momenteel 20 leden) willen komen versterken. Wij zijn een groep jongeren variërend in de leeftijd van 18 tot 40 jaar. Wie zich hierbij thuisvoelt is van harte welkom. Tweemaal per maand luisteren wij de Eucharistie-vieringen op in de paro chiekerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum we en daarvoor repeteren wij wekelijks anderhalf uur op - maandagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur - in diezelfde kerk. Het repertoire loopt uiteen van licht-kerkelijk tot populair. Spreekt bovenstaande jou aan, kom dan eens geheel vrijblijvend kijken/ luisteren op onze repetitie. Juist de september maand is gunstig voor toetreding, omdat dan met de Kerst-repetities begonnen wordt. Voor meer informatie kun je bellen naar: Trudy Bonants tel. 04780 - 8 03 87 Marian Mulder tel. 04780 - 8 08 96 11 9 w

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11