Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum v 03-11 september Zaterdag 14.00 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 19.00 u. 09.00 u. 19.00 u. Voor het bruidspaar Geurts-Staaks Voor overl. ouders Lemmens-Stevens (namens de buurt) Jac Gooren, overl. ouders Janssen-Peeters en Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Antoon Janssen en overl. ouders Jans-Verheggen Overl. ouders Smits-v.d. Hoogen, CorThielen, overl. ouders Haegens-van Lin, Fien Broeren-Kersten, Piet Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Voor 'n goede uitkomst Voor priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Feest van Maria Geboorte (Patrones van onze paro chie) t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen (Gem. Koor) Uit dankbaarheid Toon Reijnders (namens broers en zusters) jaardienst Hendrik Jeucken en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 14.00 u. Zondag 19.00 u. 08.30 u. Susan Janssen, Maud Lepsi Fieke en Els Basten, Iris van Dijk, Judith Philipsen Susan Frederix, Annet Jeucken, Maud Kessels, Loes Kessels 10.00 u. Lida Camps, Lieke Ten Brummelhuis, Susan Janssen, Maud Lepsi Maandelijkse collecte! In dit weerkend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Warm aanbevolen! Atentie! Atentie! Donderdag 8 september feest van Maria Geboorte - Patrones van onze kerk en van onze Parochie. Daarom zal er die donderdag ook nog 'n avondmis om 19.00 uur plaats vinden, om allen die dat willen die dag de gelegenheid te geven 'n Eucharistieviering bij te wonen. Deze H. mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd koor. Mogen wij in vele Maria-vereeders verwelkomen! Uw pastoor. 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5