middag daaraan voorafgaande zal er een rondgang gehouden worden door het dorp om alle knelpunten te bekijken. Er zullen in Oostrum waarschijnlijk lage verkeersdrempels worden aange legd. Dit zal waarschijnlijk gebeuren gelijktijdig met de herstructurering van de Mgr. Hanssenstraat. De hoek achter de kerk vraagt dringend om een opknapbeurt. Samen met de gemeente Venray zal bekeken worden wat we daaraan kunnen doen. Einde dit jaar is er eigenlijk weer een dorpsraadsverkiezing. Dit is alleen noodzakelijk als er meerdere kandidaten als vakatures komen. M.Wilms Snelheidsremmende voorzieningen Randenrade. De gemeente heeft het Werkcomité om advies gevraagd m.b.t. een proefprojekt snelheidsremmende voorzieningen op de Randenrade. Voorge steld wordt om op proef door de gemeente beschikbaar gestelde bloembak ken op de rijbaan te paatsen, waarbij het onderhoud door de bewoners zal geschieden; planten zullen éénmalig door de gemeente aangeleverd wor den. Middels een enquête heeft de gemeente inzicht willen krijgen in de accepta tie van de snelheidsremmende voorzieningen en de bereidheid tot het verzorgen van de beplanting. De resultaten van de enquête zijn als volgt: - totaal terug ontvangen formulieren 43 van de 88 (49%) - hiervan zijn 38 (88%) voor permanente snelheidsremmende voorzieningen en 5 (12%) tegen - voor een 30 km/uur-zone 40 (93%); tegen 3 (7%) - bereidheid tot onderhoud van deze voorzieningen 27 (63%) wel; 16 (27%) niet. Op basis van deze enquête konkludeert de gemeente: - helaas slechts de helft van de bewoners heeft gereageerd - 88% van de ontvangen reakties is akkoord met het proefprojekt - het proefprojekt kan van start gaan. Het Werkcomité zal in de vergadering van 6 sept. a.s. een standpunt innemen. Langs deze weg willen wij U informeren zodat U nog de gelegenheid heeft om te reageren. Ook kunt U de vergadering van het Werkcomité bijwonen. Werkcomité Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4