nieuws Het is weer zover, de balonnenwedstrijd van ADOR is gehouden en de balonnenpiloot moet weer vertellen waar de balonnen dit jaar naar toe zijn gevlogen en hoe ver dat de vindplaats van Oostrum verwijderd is. De balonnen vliegen in vogelvlucht en alle kilometers die zijn afgelegd worden dus ook in vogelvlucht gemeten op een en dezelfde kaart. Omdat het noordwestenwind was zijn de balonnen naar het zuidoosten gevlogen. Veel van de teruggestuurde kaartjes komen ergens uit het Sauerland in Duitsland,^ maar er zijn er ook al een paar die over de grens van het voormalige Oost Duitsland zijn neergekomen. We hebben nu een gedeelde eerste plaats en wel Hilde en Luke Verhoeven van de Mgr. HanssenstraatHun balonnen kwamen omlaag in BAD SALZUNGEN en dat is precies 303 km vanaf Oostrum. Deze nog erg jonge balonnenpiloten kunnen het nog ver brengen in de luchtvaart want beide kunnen dit bericht nu nog niet lezen. Op de eveneens gedeelde tweede plaats vinden we twee broertjes die hun balonnen aan elkaar geknoopt hebben en ze hebben de afstand van 277 km afgelegd tot in HOHENRODAHANSBACH. De score tot en met maandagavond 29 augustus is als volgt. 1. Luuk Verhoeven 1. Hilde Verhoeven 2. Wouter Verheyen 2. Gijs Verheyen 3. Bas Loonen 4. Rianne Rijshouwer 5. Marloes v. Rattingen 6. Joep Jacobs Mgr Hanssenstr 8 Mgr Hanssenstr 8 Valkenkampstraat 19 Valkenkampstraat 19 Koepas 6 Oirlo Gildestraat 16 Goetzenhof 2 Witte Vrouwenstr 5 Bad Salzungen 303km Bad Salzungen 303km Hohenroda-Hb 277km Hohenroda-Hb 277km Ufhausen 276km Steinbach 274km Rosental-Roda 207km Eslohe 152km Dit zijn er nog niet veel, maar misschien heb je je kaartje nog niet ingeleverd. Is het wel gevonden en teruggestuurd, breng het kaartje dan snel naar Nel Vollenberg of naar Miep Kusters, zodat jij de volgende week ook in het Oostrum's weekblad staat. En als het verder is dan 303 km, dan sta je bovenaan in de scoringslijst. We verwachten minstens een balon terug te krijgen uit Tsjechie of uit Slowakije. Succes ermee en let op de Post want die kan het winnende kaartje komen brengen. De balonnenpiloot 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10