KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Ouderen van Oostrum op stap, maar veel pech Op woensdag 3 augustus j.l. maakten de ouderen van Oostrum een met veel zorg door enkele bestuursleden voorbereide reis met bestemming Banneux, een bootreis van Luik naar Maastricht en een diner als afsluiting in Baexem. We zouden koffie drinken aan de grens bij Epen, maar dit ging niet door omdat er diverse omleidingen waren. Toen zijn we spoorslags naar de Julianatoren in Vaals gereden, toch koffie. Daarna een geweldig lange tocht door de Ardennen naar Spa, maar voor een stoplicht in Spa werden we getracteerd op een rookgordijn in de bus. Met spoed verlieten allen hoestend en proestend en met de neus dicht de bus. Deze mocht niet meer verder rijden met de passagiers. Onder begelei ding van de Belgische politie werd de bus naar de garage gebracht en gerepareerd. Na vier uur gezellig zitten in de schaduw bij een temperatuur van 37° kwam de bus weer voorrijden. Nog net op tijd waren we in Baexem voor het diner. Hoewel bijna de hele reis in het water viel was de stemming optimaal, het geduld van de mensen geweldig en de uiteindelijke afloop goed, want de firma Ghielen wil niets ontvangen. De mensen krijgen hun geld terug of een nieuwe reis. Dus eind goed, al goed. H. Pluk -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Fancy Fair Fancy fair Fancy Fair Op zondag 21 augustus a.s. organi seert peuterspeelzaal 't Rommelhöfke een fancy fair met o.a. springkussen, schminken, 'n loterij, kop van jut en nog veel meer leuke spellen. Joekskapel 't Göt zorgt voor de vrolijke muzikale omlijsting. Het geheel vindt plaats op de p.s.z. Valkenkampstraat 2 van 11.00 uur tot 13.00 uur. De opbrengst is om onze kas te spekken. U bent allen van harte welkom. 8

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 8