Vriendschappelijk Ysselsteyn E2 - Oostrum F2 10.00 uur. 6 september Oostrum D1 - Leunen D1 18.39 uur 7 september Merselo C1 - Oostrum C1 19.00 uur. Jeugdafdeling. Nieuws uit de Jeugdafdeling van V.V.O. De voorbereidingen voor seizoen '94/'95 zijn in volle gang. Hierbij vinden jullie een overzicht van trainers, leiders, trainingstijden etc. en het oefen programma. Zoals jullie zien beginnen de trainingen voor de A,B en C in de week van de Venrayse kermis en de trainingen voor de D, E en F een week c later. Helaas moet ik melden dat we nog geen vaste trainer voor de C jeugd hebben gevonden. Marcel Linders (ma. avond) en Frits Dupont (wo. avond) hebben zich bereid getoond om tijdelijk deze trainingen te verzorgen. Wij staan dus nog steeds open voor goede suggesties om dit probleem op te lossen. Wij verzoeken alle spelers en leiders op de eerste training aanwezig te zijn i.v.m. het per team uitzoeken van de nieuwe shirts zodat iedereen een passend shirt krijgt. De teamindeling hangt, onder voorbehoud van dispensatie goedkeuring, op het publicatiebord bij het A.M.C. Met A S Intersport in Venray is afgesproken dat V V jeugdleden witte shadowline sportbroeken en rood-witte voetbalkousen met korting kunnen kopen. Het is voldoende om te zeggen dat je V.V.O lid bent. Voor zover nog van toepassing, een prettige vakantie en alvast een sportief seizoen '94/'95 toegewenst. Ton de Leeuw Start nieuwe voetbalseizoen 1994/1995 De vakanties zitten er weer bijna op en dat betekend automatisch dat wij als jeugdvoetbal ons weer opmaken voor het nieuwe seizoen. In onderstaand schema is de nieuwe indeling van leiders en trainers te zien en tevens een overzicht van de trainingstijden, dagen en wedstrijdtijden. In de week van 8 augustus gaan de trainingen voor A-B en C-jeugd van start en een week later, in de week van 15 augustus de trainingen van de D-E en F-jeugd. 10

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 10