limburgse vrouwenbeweging Dinsdag 28 juni jaarlijkse fietstocht We vertrekken om 9.00 uur bij de Rabobank naar de stuw van Sambeek. Hier drinken we ook koffie (op eigen kosten). Na de picknick onderweg (zelf brood meenemen) gaan we naar het asielzoekerscentrum in Stevensbeek. C Om 13.30 uur begint de excursie die tot ±16.00 uur zal duren. Uiterlijk 18.00 uur zijn we in Oostrum terug. Opgave tot 25 juni a.s. bij B. Direks, tel. 8 10 96. Degenen die niet willen fietsen, maar wel 's middags naar het Asielzoekerscentrum willen kunnen zich ook opgeven. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kollekte t.b.v. Lourdes liefdewerk in de gemeente Venray Van gemeentewege is er weer een vergunning verleend voor het houden van een huis-aan-huis- kollekte in de week van 27 juni t/m 10 juli. De opbrengst van deze kollekte komt geheel ten goede aan zieken c.q. gehandicapten uit de ge meente Venray. Het Lourdescomité hoopt dat deze jaarlijkse kollekte in Uw parochie goed zal worden ontvangen, want de opbrengst in uw parochie zal ook ten bate zijn van zieken in deze paro- chie. Wij bevelen deze kollekte dan ook gaarne in uw goedgeefsheid aan. Lourdescomité afd. Venray P-S. Voor eventulee nadere inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met mevr. J. Krijnen-Gooijer, Kamperfoelie 82, tel. 04780 - 8 49 56. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Te koop: Diepvrieskist Electrolux (300) I) voor 150,00 Tel: 86004 7

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7