Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 25 juni-3 juli Zaterdag 15.00 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten: Voor het Bruidspaar Kunkeler-Muller (koor Harmony) Overl. ouders en familie Sikes-Rutten, Gerrit Rutten, Ties Joosten, jaardienst Harry Reijnders, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl ouders de Kleijn-Herregraven (Gezinsmis - Kinderkoor) Overl. ouders Jans-Verheggen, Jan v. d. Berg, Jaardienst Sef v.d. Brandt en Pouisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Jongerenkoor) Voor 'n jarige T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Harry Thuijls (met Rozenkransgebed: intentie: voor de vrede in de wereld, in onze gezinnen en omgeving) Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Eerste vrijdag van de maand Tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Frits Veugen (namens de zwemgroep van het Asthma- fonds), Dora Lemmens-Stevens (namens de buurt) Zaterdag 15.00 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi Maud Kessels, Loes Kessels, Fieke Basten, Linda v.d. Wielen Emil Moure, Wim Clephas, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken Gezinsviering!! Zaterdag a.s. hebben we de laatste gezinsmis van dit schooljaar. Het thema is: Vakantie. Velen gaan weer een lange reis maken. Ook Joyce de Kleijn gaat een lange reis maken, maar voor haar is het geen vakantie, geen plezierreis, maar misschien nog de enigste mogelijkheid om genezen te worden van haar ziekte. Het kost die familie natuurlijk ontzettend veel geld voor reis-, verblijf en dokters kosten. Daarom willen wij ook graag een steentje bijdragen in die onkosten en zal de collecte die in deze Gezinsmis gehouden wordt, bestemd worden voor deze kleine Joyce. Ik wil deze collecte dan ook hartelijk en warm bij u aan bevelen. Geef royaal en met blij hart, blij dat u nog kunt geven en dat niet voor u gevraagd hoeft te worden. uw pastoor

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4