wij met z'n allen het schooljaar '93/'94 op een fijne manier kunnen afsluiten. Morgen 24 juni is de laatste dag dat de kinderen het geld van de verkoop van de briefkaarten op school kunnen afgeven. Hierbij willen wij tevens het team van de Maria-basisschool bedanken voor hun medewerking. Mensen van Oostrum, groot en klein, u ook bedankt! Nog steeds blijven er bijdragen binnenkomen op de rekening van de aktie "Help Joyce op weg". Het rekeningnummer is 17.39.04.297. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Koos Derks eerste te zijn geworden in zijn ring. Bij het afkampen moest Koos toch zijn meerdere erkennen, want de paarde- deken ging aan zijn neus voorbij. Intussen waren de grote paarden begonnen met het verrijden van hun proeven. Favoriete Judith Janssen met Eros behaalde het niet maar werd toch fraai tweede in de Klasse Z1. Theo Verstegen behaalde een zesde prijs. Ook Monique Creemers kwam goed voor de dag en behaalde een vierde prijs Klasse DE B2. Ook werden er grote prestaties geleverd op het secretariaat waar in een record tempo 750 uitslagen geteld moesten worden, terwijl ook in de consumptietent hard werd gewerkt om iedereen van voldoende proviand te voorzien. Dank aan allen die dit mogelijk hebben gemaakt. v A.S. zaterdag om 17.00 uur beginnen we aan de menwedstrijden en het ziet er zelfs naar uit dat oud-wereldkampioen Ad Aarts uit Liessel aan de start komt. In verband met Nederland - België is er een t.v. in de tent aanwezig. En zondag beginnen we om 9.30 uur met springen pony's en paarden strijden in 4 parcoursen wie de beste is. Als klap op de vuurpijl begint om 15.00 uur de Grote Prijs van Oostrum. Tijdens het barriëre-springen. Entree hoeft u niet te betalen, dus waarom komt u niet kijken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Onder ideale weersomstandigheden begonnen afgelopen zondag om 9.30 uur de pony's met de dressuurwedstrijden door ons georganiseerd i.v.m. het 60-jarig bestaan. De grasmat lag erbij, als een biljartlaken. Om 12 uur waren de eerste uitslagen bekend en bleek 11 NOBEL

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11