Veteranen VVO Uitslagen zaterdag 4 juni 1994 Volharding - VVO 1 - 2 Programma zaterdag 11 juni 1994 VVO - Leunen aanvang 16.30 uur bijeenk. 16.00 uur Volharding - VVO: 1 - 2 Volharding - VVO een sportieve wedstrijd waarin Oostrum het betere van het spel had. Oostrum opende sterk en na een vijftal minuten kon Ronnie Rein- ders beheerst uit een pass van Sjef van Rooy 0 - 1 voor Oostrum aanteke nen. De aanvalsgolven van Oostrum bleven voortduren, er kwam in de eerste helft echter geen tweede treffer uit. Na de rust eigenlijk hetzelfde spel als in de eerste helft. Toch was het Vol harding dat na een verdedigingsfout en de noodrem van Marcel een vrije schop mocht nemen op de rand van het zestien-meter gebied, en deze mooi tot 1 -1 verzilverde. Toch kwam Oostrum snel terug; uit een afstandsschot van Wim van Dijck 1 - 2. Als onze nieuwe spits alle opgelegde kansen had benut was het 1 - 7 geweest, het bleef echter 1-2. Ronnie, Marcel, Wim, Peter en Alex bedankt voor het uithelpen. Tot volgende week vrijdag op de receptie van het vierde elftal, en zaterdag thuis tegen Leunen. Pierre Op zondag 22 mei 1994 behaalde ons vierde elftal het kampioenschap in de derde klasse X van de afdeling Limburg. Ter gelegenheid hiervan bieden wij spelers en begeleiders een receptie aan op vrijdag 10 juni 1994 van 20.00 - 21.00 uur bij het Allemanscafé in Oostrum. Uw komst wordt zeer op prijs gesteld. Bestuur van V.V. Oostrum. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 14 ft

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14