voor God; daarom is een kind ook zo'n heel kostbaar geschenk in je gezin. Mogen Chris en Bonnie erin slagen iets heel moois van dit leven te maken, want het geluk en het geloof van dit kind Elil heeft God voorlopig in hun handen gelegd. Chris en Bonnie van harte proficiat met jullie tweede kind, met jullie dochter Elil. Moge Elil bij jullie vreugde blijven uitstralen en moge zij zelf een mooie, blijde, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor. Woensdagen - Rozenkransgebed. Velen hebben in de meimaand onze kerk bezocht, hebben er kaarsjes opgestoken of een rozenkrans gebeden. En velen lieten een H. Mis lezen uit dankbaarheid voor een verkregen gunst. In het afgelopen weekend heb ik in mijn preekje gevraagd: laten we ook na de meimaand Maria niet vergeten en tot haar blijven gaan, haar hulp blijven vragen. Het zal iedereen wel duidelijk zijn dat we in de wereld van vandaag de hulp van boven hard nodig hebben en kunnen we een betere voorspreekster bij God hebben dan Maria, die ons gebed versterkt met haar gebed voor God brengt? En nu dacht ik: laat ik een voorstel doen en u uitnodigen om in het vervolg iedere woensdag na de H. Mis van 9 uur met mij de rozenkrans te bidden. Bij al haar verschijningen heeft Maria telkens weer gevraagd de rozenkrans te bidden en als zij dat vraagt kunnen wij er zeker van zijn dat het rozenkransgebed vruchten zal afwerpen. Ik hoop dat velen hieraan gehoor zullen geven. Wij zullen iedere woensdag de rozenkrans bidden tot een bepaalde intentie. A.s. woensdag zal het zijn: voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Humor in de pastoraal (uit ons Bisdomsblad De Sleutel). Twee mannen zitten in het park op een bankje en mijmeren over hun gezin, de ene zegt: "Mijn vrouw is een engel". Waarop de andere zegt: "Man, jij hebt ook alle geluk, de mijne leeft nog". De pastoor vraagt tijdens de godsdienstles: "Pietje hoeveel sacramenten zijn er"? De jongen antwoordt zelfverzekerd: "Geen enkele meer"! Pastoor: "Hoe kom je daar nu bij"? Pietje weer: "Onze buurman heeft gisteravond de laatste sacramenten ontvangen"! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dinsdag 7 juni a.s. gaan we weer fietsen. We vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 ^esloleD

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6