Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4-12 juni Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. (Koor Harmony). Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Camps-Wolters, overl. ouders en fam.Sikes-Rutten, Theodora Lemmens-Stevens (namens de buurt), overl. ouders Janssen-Peeters, overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, Lies Jans sen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Overl. ouders Jeuken-Verhulsdonk en Gerda Janssen, Jan Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse tam, Frits Veugen, overl. ouders Loonen-van Rens en Deken Loonen. Tot zekere intentie, uit dankbaarheid. Leo Coppens. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Truus Vermeulen. Harry Valckx en overl. familie. Jaard. Wim Heidens. Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Niels Cox, Richard Duin, Niels Nielen, Rogier Peeters. Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Roel van Haeren, Frank Frederix, Rik op den Camp 10.00 u. Maud Kessels, Loes Kessels, Lieke ten Brummelhuis, Marjolein Moraal. 1 Twee gelukkige mensen! Dezer dagen rolde er weer een geboortekaartje in mijn brievenbus. Het kwam van Chris en Bonnie Hovens-Bongers, van Geysterseweg 7, Op 19 mei mochten zij - vol trots natuurlijk - zich vader en moeder noemen van hun tweede kind, een dochter Elil, zusje van Sid. Er werd naar haar verlangd en daarom werd Elil 19 mei dan ook met open armen en een blij hart verwel komd. Een wonderbaar gebeuren; dat kleine, nieuwe leven, vrucht van wederzijdse liefde, een geschenk van God dat je stemt tot grote vreugde en dankbaarheid; een kostbaar geschenk, want het leven dat God ons geeft is het mooiste kunststuk dat er bestaat, 'n Grote vreugde en diepe dankbaar heid voor dit wonderlijke, kostbare geschenk. Maar tegelijk ook 'n groot stuk verantwoordelijkheid voor Chris en Bonnie, want kinderen breng je groot 5 b

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5