Aktie "Help Joyce op weg" "Vriendjes, maatjes, kameraadjes" De Oostrumse kinderen gaan voor Joyce aan de slag! Met de Maria-basisschool zijn afspraken gemaakt over een "kaarten-aktie". Wat is de bedoeling hiervan? De kinderen gaan samen met de leerkrachten en enkele ouders prentbrief kaarten maken (schilderen, plakken, tekenen, origami etc.) waarna deze aan u verkocht worden. Nadere informatie krijgen de kinderen via school. Volgende week informeren vij u verder in dit blad. Inmiddels zijn de eerste bijdragen binnen op rekeningnummer 17. 39.04.297 t.n.v. Help Joyce op weg te Oostrum. (gironummer van de Rabobank is 10.26.567). Hiervoor onze hartelijke dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Ador, Bijna is het zover dan gaan we van het 'eiergeld' naar het Land van Ooit. Op zaterdagmorgen 4 juni is de bus om 8.15 uur bij het Ador-gebouw. ledereen moet zelf voor een lunchpakket zorgen en je mag wat zakgeld mee nemen voor wat lekkers, maar niet meer dan 5,-. Tussen half 7 en 7 uur zijn we weer terug bij het Ador-gebouw. Tot dan, Bestuur en Leiding Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 04 juni Uitstapje Ador Land van Ooit 04 juni Toneelvereniging feestavond 11 juni Feestavond V.V. Oostrum 12 juni Sacramentsprocessie, Harmonie 12 juni Intocht Jeugdvierdaagse, Harmonie 14 juni Dorpsraad Werkcomité 18 juni Peeitournooi, tamboerkorps Harmonie 18 juni Rollebol Ador 3 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 3