Wij hebben de laatste weken vergaderd om het randgebeuren te organiseren onzes inziens is dit aardig gelukt. We hebben i.v.m. ons eerste lustrum voor een andere opzet gekozen. Het programma ziet er als volgt uit. Voor de kinderen in samenwerking met ADOR is er de jaarlijkse kindermarkt, ^miencken, een circuit van oud Hollandse spelen, een ballonwedstrijd, de mogelijkheid om een rit te maken in een huifkar. De Mgr. Hanssenstraat wordt veranderd in een groot terras met daar tus senin een markt van oude ambachten. Vanuit alle windstreken van Neder land komen er ambachtslieden om hun vak te vertonen. De prijsuitreiking is niet in een van de horeca gelegenheden maar zal zijn op het Mgr. Hanssenstraat terras. Voor de inwendige mens is er een varken aan 't spit. Dus na afloop van het toernooi om 18.00 uur kunnen we de dag leuk afsluiten tot 22.00 uur. Men kan zich nog tot 1 juli opgeven voor het toernooi via onderstaande strook. Naam team: Naam teamleider: Tel. teamleider: Het inschrijfgeld 40,00 is overgemaakt op banknr. 1400.94.229 Rabobank Oostrum o.v.v. naam team. Let wel, het is een mixed toernooi d.w.z. 2 dames per team tijdens de wedstrijd. Minimum leeftijd is 16 jaar. Maximaal kunnen er maar 30 teams meespelen, dus geef je tijdig op, zodat we niet net als vorig jaar 7 teams moeten teleurstellen. Voor eventuele vragen en bovenstaande strook inleveren kan men terecht bij: Willem Creemers, Ooster Thienweg 10, tel. 1 19 28. Harrie en Willem 15 Qy hierlangs afknippen 5ê OOSTRUMS VOLLEYBAL FESTIVAL

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 15