Jeugdvoetbal: Programma zaterdag 4 juni 1994: Oostrum B1 toernooi Meterik, vertrek 11.45 uur Oostrum C1 voetbaldag Eindhoven, vertrek 9.00 uur Programma zondag 5 juni 1994: Oostrum D1 toernooi Quick Boys, vertrek 10.30 uur Kamp E en F-spelers. Ondanks al onze goede zorgen toch nog een kledingstuk kwijt of verwisseld? Bel dan even met J. Janssen (tel. 1 23 55) en dan proberen wij dit op te a lossen. Het verslag van het kamp bewaren we nog even voor volgende week. Verslag Nacompetitie 1e Klasse H. V.V. Oostrum - H.R.C. '27 0-0 De promotie en daarmee het 4e klasseschap van H.R.C. hing met name in de tweede helft aan een zijden draadje, maar het draadje wilde niet knappen. Dat waren de woorden van Oostrum-trainer Henk van Rhee. V.V. Oostrum speelde goed en liet zien dat er toekomst in zit, er stond een team dat bereid was diep te gaan. Helaas voor V.V. Oostrum had de keeper van H.R.C. al zijn engelbewaarders op en rond het doel neergezet, want hij was niet te passeren en dan was er nog de paal die tegenhield dat V.V. Oostrum zou promoveren. Terecht teleurgesteld dat we het weer niet hebben gered want we zaten er heel dicht bij en het zou gezien het spelbeeld ook niet onver diend zijn geweest. Het elftal werd terecht in de bloemen gezet en een uurtje later zagen we hier en daar ook weer een glimlach tevoorschijn komen. De vele toeschouwers hebben wij niet teleurgesteld want zij hebben naast een spannende ook een mooie wedstrijd gezien. Volgend jaar dan toch Hoofd klasse - we gaan even rusten - en na de vakantie staan we er weer. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. 14

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 14