Vul het formulier midden in dit weekblad zelf in, geef het af aan een jeugdlid of bij een van bovenstaande adressen of bel ons. Doe meel! Voel de spanning met oranje op het W.K. '94. Veteranen VVO Programma zaterdag 4 juni 1994: Volharding - VVOaanvang 16.30 uur vertrek: 15.45 uur Mini-straten-voetbaltoernooi Het 10e straten-voetbaltoernooi was een van de gezelligste, maar zeer zeker het sportiefste van alle voorgaande 9 toernooien. De scheidsrechters en de m leiding van het toernooi kunnen tevreden terugzien. Tussendoor werkten de spelertjes van de E- en F-jeugd nog een toernooi af. De 6 teams waren verdeeld over 2 poules. Na twee lange, uiterst vermoeide kampdagen waren de spelertjes in de finale niet meer vooruit te branden. Broeder Huybers, die de finale leidde, kon met plezier de beker overhandigen aan de Romario van Oostrum die bij de FC. Porto speelde. De poule-winnaars, Binnenhof, Stationsweg 2 en v. Broekhuizenstraat 2 gingen rechtstreeks door naar de halve finale. Na het nemen van straf schoppen voegde de Geysterseweg zich nog bij de eerder genoemde 3 teams. Het Binnenhof en de v. Broekhuizenstraat 2 maakten hun faam waar en kwamen in de finale. In deze boeiende finale kwam uiteindelijk het Bin nenhof als overwinnaar tevoorschijn. Een tevreden leider Hans Kessels kon dan ook verdiend de "Toon van Soest" wisselbeker in ontvangst nemen. De in verval geraakte "Kloosterstraat" kreeg van de organisatie de zgn. poedel prijs. Zij behaalde tijdens dit toernooi geen enkel punt. Dank zijn wij verschuldigd aan de leiders van de teams, scheidsrechters, bestuur, kantine, E.H.B.O., Piet Linders, Pierre Driessen en alle deelnemers die dit straten-voetbal-toernooi tot een succes hebben gemaakt. Tot volgend jaar!! De kommissie: Joost Linskens, Leo Wilms en Sjef Arts. Feest bij VVO. Nog maar enkele weken en het is zover: 11 juni. De dag van de jaarlijkse feestavond bij VVO. De aanmeldingen lopen volop binnen, maar er zijn ongetwijfeld nog mensen die het aanmeldingsformulier niet ingeleverd hebben. Dat kan nog altijd, bij voorkeur voor 1 juni a.s. Namens de feestcie. Ton de Leeuw, van Broekhuizenstraat 34, 5807 AL Oostrum, tel. 1 30 22. "Happy days are here again 11

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 11