Nobel - Nieuws Het is alweer een paar weken geleden dat er Nobel - Nieuws in het Oostrums Weekblad stond. Maar dat wil niet zeggen dat er geen prestaties zijn geleverd. Integendeel zelfs. Tijdens het concours in Maasbree behaalde Judith Janssen haar 2e opvolgende 1e prijs Z1 dressuur. Bij de pony's werden ook zeer goede resultaten behaald. In Heythuisen be haalde Marlies Huyberts een 6e prijs ponyspelen B. In Well ging het nog be ter met Marlies want hier werd ze 1e bij dressuur en 3e bij de ponyspelen. John en Monique Creemers belandden in Well in de middenmoot. Tijdens menwedstrijden in Horst behaalde Geert Houben en Piet Staaks een 2e prijs bij de tweespannen. Allen van harte proficiat. Maar er is meer nieuws Zoals u in het voorjaar heeft kunnen lezen bestaat onze vereniging dit jaar 60 jaar. En dit feest kunt u met ons allen vieren en wel op 19, 25 en 26 juni a.s. Op 19 juni zijn er dressuur wedstrijden voor pony's en paarden. Er zijn inmiddels onderhandelingen met het Korps Bereden Politie voor het geven van een demonstratie. Op 25 juni hebben we een pimeur n.l. avondmen wedstrijden met hindernissen, kegelrijden en ringsteken. Er komen 1, 2 en 4 spannen. De eerste inschrijvingen hiervan zijn al binnen. Op 26 juni zijn er springwedstrijden voor pony's en paarden. Er zijn die dag verschillende par- coursen opgebouwd en het geheel zal een flitsend en dynamisch schouw spel worden. Hoogtepunt die dag zal worden het Barrière springen om de Grote Prijs van Oostrum. Al deze dagen zijn vrij toegangelijk (dus entree vrij) en voor een natje en droogje is gezorgd. Alvast heel veel dank aan spon sors, bgunstigers en adverteerders. Zonder jullie was dit niet mogelijk. Op Hemelvaartdag organiseerde de LRV van Bergen in Well een concours voor grote paarden. Ofschoon onze ruiters en amazones goede resultaten ^behaalden bleven ze toch buiten de prijzen. Beter verging het Marlies v Huijbers op het ponyconcours in Horst afgelopen zondag. Ze behaalde een 1e prijs bij de ponyspelen en won tenslotte ook nog een mooie Equivalan paardedeken. Een zeer mooi resultaat en proficiat Marlies, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gezocht Voor een gezin uit Geysteren (2 kinderen 2 jaar en baby) oppas voor wisselende tijden in overleg, met ingang van augustus. Voor informatie kunt u bellen 04784 - 27 19 (maandag t/m vrijdag) vragen naar Georgette Poppelier. c* V !v v 7 X X vy,j NOBEL

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7