Heel hartelijk dank! Het deed me bijzonder goed vrijdagavond zoveel leden van de L.V.B. en O.V.B. en andere vrijwilligers aan het werk te zien voor de Maria-processie. Vele dames die zorgden om de vele bakken te vullen met bloemen, keurig! Vervolgens vele vrijwilligers die zorgden voor het zwaardere werk. En allen in prima stemming! Heerlijk zulke mensen zo bezig te zien en dan wil je toch vanzelfsprekend als pastoor in Oostrum blijven, en graag blijven, zo lang als je nog kunt functioneren, en laten we hopen dat het nog lang mag zijn. Heel hartelijk dank ook aan Herman Graat die, zoals alle voorgaande jaren, zo veel rozen gratis geschonken heeft voor de processies. Heel veel dank ook aan de kinderen (vanwege de vacantie waren er niet velen, begrijpelijk), die naar hartelust bloemen gestrooid hebben voor het beeld van O.L. Vrouw van r Oostrum en het Allerheiligste. Hartelijk dank ook aan de leidsters die spon taan bereid waren om deze kinderen te begeleiden. En wat de processie gangen betreft: er was 'n goede opkomst en het is natuurlijk mijn vurige wens dat dit aantal met de jaren nog zal groeien. Als de Harmonie zweeg, werd er. zover ik het kan beoordelen, ook goed meegebeden, zodat het 'n stichtende processie werd. Ook onze Harmonie en ons gemengd zangkoor vonden het weer een vanzelfsprekende zaak om dit eeuwenoude, maar nog altijd even betekenisvolle parochiegebeuren met muziek en zang op te luis teren. Hartelijk dank! Laten we hopen dat dit jaar ook de Sacramentspro cessie op 12 juni door kan gaan onder een stralende zon. Allen, allen, die zich op de een of andere manier voor de Maria-processie hebben ingezet, heel hartelijk dank - het heeft mij goed gedaan, bijzonder goed gedaan. Graag zie ik jullie allemaal weer terug voor de Sacramentsprocessie! uw dankbare pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Het gebruik van de vuilniscontaners op onze begraafplaats Het record is gevestigd, of zou het nog gekker kunnen? Vorige week constateerden wij: 9K- Een vuilniscontainer waarin afvaltakken waren gedeponeerd die 1,50 meter boven de container uitstaken. - Een container waarin een afgedankte emmer stond, half gevuld met water. Is dat kinderwerk, natuurlijk niet, want kinderen zijn niet zo dom. Het is ook deze keer weer door onze "vrijwilligers" verwijderd. "Zij zijn er im mers toch voor", merkte een van de bezoekers op toen we er op attendeer den dat zoiets toch niet kon. Wij weten dat u zoiets niet doet en daar is dit bericht dan ook niet voor, maar voor die enkeling die niet weet wat fatsoen is. Gelukkig worden onze vrijwilligers er nog niet moedeloos van. Snapt u dat nou? Het Kerkbestuur 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5