Maandag 08.30 u. Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Marco Janssen, Niels Cox 10.00 u. Susan Janssen, Loes Kessels, Maud Lepsi, Maud Kessels Woensdag 19.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi Eerste Communie Op eerste Pinksterdag doen 5 kinderen van de school "de Hommel" in onze kerk hun Eerste H. Communie onder de H. Mis van 11.30 uur. Deze Com- muniemis wordt opgeluisterd door het Senioren-orkest. Deze H. Mis is van zelfsprekend ook toegankelijk voor iedereen. Pinkstercollecte voor onze Nederlandse missionarissen In dit weekend wordt in alle H. Missen een speciale collecte gehouden in het kader van de Pinksteractie van de Week voor de Nederlandse missionaris sen. Het is de enige collecte die wordt gehouden voor het persoonlijk welzijn van de ruim 3000 Nedrlandse missionarissen. Deze mensen met een missie: paters, zusters, broeders en leken zetten zich jarenlang, soms een heel leven lang, in voor mensen elders op deze wereld. Als zij na vele zware jaren weer eens op verlof komen, moeten zij in staat worden gesteld te leven, te wonen en wat zakgeld te besteden. Voor deze zaken zorgt de "Week Neder landse missionaris". Graag doe ik dan ook een beroep op U om een feeste lijke bijdrage te geven aan de collecte voor onze Nederlandse Missionaris sen. Meimaand Mariamaand Bidden veronderstelt enige stilte en inkeer, al is er nog zoveel lawaai om je heen. Laat ons bij Maria in Oostrum neerzitten of knielen en in de stilte van de kapel bij haar beeltenis God vragen ons te helpen in deze soms moeilijke tijden. Een gebed tot Maria is nooit tevergeefs geweest. O.L. Vrouw "Behoudenis der Kranken" 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4