ploegen wilden er een leuke pot van maken. Over en weer waren er kansen, maar er werd te gehaast gehandeld. In de 21e minuut nam een Griendts- veen-speler een bal mooi op de slof en de bal plofte hard in de bovenste hoek, 0-1. Oostrum trok nu het initiatief noodgedwongen naar zich toe. Kan sen werden gecreëerd maar ook gemist. Zodoende werd er met een 0-1 achterstand de kleedlokalen opgezocht. Met C. van Well, R. Bonte en B. Künen kwam er fris bloed in de Oostrumse ploeg. Na 11 minuten gespeeld te hebben, klapte de buitenspelval van Griendtsveen wel dicht, alleen met niks erin. A. Oudenhoven verscheen oog in oog met de doelman en tekende met een prachtige lob 1-1 aan. Oostrum rook de winst en laadde de batterij nog eens op. R. Bonte had enkele fraaie soli in huis maar houtwerk. De doelman en pech weerhielden hem van een treffer. Ook aan de andere kant werd de -^alarmklok een paar keer geluid, maar B. Linskens, die R. Oudenhoven (uit geleend aan Oostrum 4) verving, was niet te kloppen in deze situaties. Na 90 minuten was de stand dan ook nog 1-1zodat er wederom een puntendeling was, een terecht resultaat, gezien de kansen van beide ploegen. Broeder Newin Mededelingen van het Bestuur Geachte leden van V.V. Oostrum De inlevertijd van de incasso-formulieren is eigenlijk verstreken. Mocht u toch nog mee willen doen aan deze gemakkelijke vorm van betalen, dan kunt u uw incasso-formulier nog inleveren tot uiterlijk 21 mei 1994. Na deze da tum kunt u uitsluitend betalen door zelf de contributie voor 1 juni 1994 over te maken op banknummer 14.00.01.743 t.n.v. V.V. Oostrum. Dit i.v.m. de zekerheid, dat de betaling ook voor 15 juni 1994 bij ons binnen is en der halve de melding aan de K.N.V.B. op tijd de deur uit kan. Bij te late ontvangt van uw contributie volgen de bekende extra kosten. V.V. Oostrum H. Lenssen, penningmeester Veteranen JJitslag zaterdag 14 mei Swolgen - VVO 4 - 2 Programma zaterdag 21 mei VVO - Liessel aanvang 16.30 uur bijeenk. 16.00 uur Ondanks dat we met 10 man waren, begonnen we niet slecht. Swolgen wist de manmeer situatie niet uit te buiten, het was Oostrum dat het spel dikteer- de. Uit één van de Oostrum-aanvallen scoorde Peter v.d. Burgt met een mooi afstandsschot 0-1. Even later maakte Swolgen 1-1, en korte tijd later 2-1Na de rust begonnen we met 11 man en werd de inzet van de eerste helft al gauw merkbaar. Onze nieuwe keeper Johan Kollenstaart, die on danks ons verlies een klasse-wedstrijd keepte, had de handen meer dan vol en in korte tijd liep Swolgen uit naar 4-1Oostrum kwam nog terug via een 13

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 13