op en kreeg ook diverse goede mogelijkheden. America moest terug maar bleef met uitvallen gevaarlijk. Als je echter niet scoort loop je achter de feiten aan en dat was vandaag merkbaar. Er werd hard - sportief gewerkt maar de gelijkmaker liet tot de 85e minuut op zich wachten. Patrick van Duijnhoven was ingeschoven om nog meer druk voorin te brengen en uit zijn voorzet kopte Sjek Wilmsen de verdiende gelijkmaker, 1 -1Dit werd ook de eind stand. Oostrum gaat deelnemen aan de na-kompetitie met als inzet een plaats in de vierde klasse KNVB. De data van de wedstrijden zijn op dit mo ment nog niet bekend. Oostrum 5 - Lottum 5:3-1 (2-0) Oostrum 5 heeft het seizoen waardig kunnen afsluiten met een overwinning. Tegen Lottum werd vooral de eerste helft zeer goed gespeeld. Al na enkele minuten wist Lottum dat Oostrum de overwinning wilde behalen. Lottum ver dedigde slecht en M. Linders schoot vanaf 18 meter met Koeman-snelheid de bal tegen het net, 1-0. Oostrum ging door en Lottum kwam steeds meer in het gedrang. B. Künen leek in de 29e minuut op weg naar 2-0. De doelman blokte de inzet goed, maar R. Bonte was wederom aanwezig om dit ge schenk met 2 handen te aanvaarden, (dit tot groot verdriet van Angelique). B. Künen scoorde toch bijna maar de inzet belandde op de paal, rust 2-0. De tweede helft leek een kopie te worden van de tweede helft in Lottum. Toen werd een 0-5 voorsprong nog bijna omgezet in een gelijkspel of zelfs een nederlaag. Een goede voorzet van rechts werd evengoed ingekopt, 2-1. Lottum ging door en na een lucky-bal op de lat wist Oostrum dat het de draad weer op moest nemen. R. Versieyen combineerde en soleerde tot het strafschopgebied. De bal leek over de achterlijn te gaan, maar de goed spe lende T. Arts hield de bal nog net binnen. Vervolgens legde hij de bal pan klaar voor de aanstorme M. Derks die de bal in het doel jaagde, 3-1De zege had nog groter kunnen worden, maar B. Künen miste het geluk en R. Pluk trok de truckendoos iets te lang open. Na afloop werd de scheidsrechter Sjef Arts nog in de bloemen gezet vanwege zijn allerlaatste optreden als leids man. Sjef hangt na 5 jaar en ±100 wedstrijden de fluit definitief aan de wil- gen. Sjef bedankt. Einde van een seizoen dat gekenmerkt werd door ups en downs, goede en slechte wedstrijden. Topscoorder werd R. Bonte met 14 doelpunten. M. Derks was een goede tweede met een aantal van 6, terwijl M. Linders vier keer het net liet bollen. 15 Punten werden er verzameld, wat een 10e plaats betekende van de 12 aanwezige ploegen. Ron en Rob be dankt voor de leiding, Bart en Peter voor het vlaggen en de supporters voor de steun. Bram Joosten mag ik nogh als trouwste fan noemen. Volgend sei zoen misschien een ander team met nieuwe kansen en prijzen. Prettige vakantie. Broeder Newin Oostrum 5 - Griendtsveen 3:1 -1 (0-1) In deze ontmoeting een gelijkopgaand duel tussen twee staartploegen. Beide 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12