O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken. Vreugde, dankbaarheid om nieuw leven, om het wonder van een kind. Er is nog zo weinig waarvoor we in bewondering staan, we vinden alles zo vanzelfsprekend, zo heel gewoon. En daarom genieten we zo weinig van het mooie, het wonderlijke in de natuur en in het leven van elke dag die ons gegeven wordt. En dat is jammer, want uit de verwondering wordt ook de echte dankbaarheid geboren, dankbaar heid tegenover je ouders, dankbaarheid tegen- ^over je medemensen, dankbaarheid tegenover God die voor ons zorgt, die x van ons houdt als geen ander. En dan doet het je goed als je bij ouders komt die een kind gekregen hebben, duidelijk merkt dat zij nog wel vol verwonde ring staan voor wat zij uit Gods liefde ontvingen. Vol verwondering en be wondering voor dat kleine, nieuwe leventje dat zij hun kind mogen noemen. Het maakt hen stil en sprakeloos voor zo iets moois, zo iets wonderlijk moois, want elke geboorte van een kind is toch ook een wonder. Dat alles werd me ook weer duidelijk in de twee geboortekaartjes die ik deze week ontving. Beide kinderen waren gewenst, er werd naar hen verlangd, ze waren bijzonder welkom. Ik hoop dat hun ouders na de verwondering en hun grote vreugde om hun kind ook nog even stil hebben gestaan om God te danken, want zonder God zou hun kind er niet geweest zijn. Het eerste kaartje kwam van Berry en Margo Oudenhoven-Peeters van de Stationsweg 132, die vanzelfsprekend diep gelukkig waren met hun eerste kind, een dochtertje: Iris. Het tweede geboortekaartje kwam van Paul en Henriëtte van Bergen, van Vlasakker 4, hun gezin werd op 3 mei uitgebreid met een tweede kind, een zoontje, Lars, broertje van Niek. Dit tweede kind werd ook weer met open armen en grote liefde verwelkomd. Berry en Margo, Paul en Henriëtte, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe, grote rijkdom, met Iris en Lars. Mogen jullie veel vreugde blijven beleven aan Iris en Lars en mogen zij zelf een blije, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 14 mei 15 mei 17 mei 18 mei 27/28/29 mei 28 mei 29 mei Fietstocht Vriendschap door samenwerking, vertrek 18.00 uur Mariaprocessie, Harmonie Wandeling/oriëntatietocht, OVB Aostrumse Zangkompeneej, Mariahof Oostrum V.V.O. kamp F- en E-jeugd Aostrumse Zangkompeneej, Korenfestival Blerick Stratentournooi V.V. Oostrum 5

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 5