ging rechtstreeks in de goal. Oostrum had toen al op voorsprong moeten zitten, maar een strafschop werd niet benut. Verder was het een wedstrijd die wat te hard was. Er waren dan ook wel wat belangen. Oostrum behaalde de tweede periode-titel en America ziet de hoofdklasseplaats weer in ge drang komen. Zondag 8 mei V.V. Oostrum - H.R.C. '27 7-1 In de eerste 25 minuten zag het er niet naar uit dat Oostrum een zo grote overwinning zou gaan behalen. Van beide kanten veel inzet en nog weinig mogelijkheden. In de 30ste minuut duwde de HRC-keeper een Oostrum- speler in het strafschopgebied en Sjek Wilmsen benutte deze kans 1 - 0. In de 41e minuut werd een schot van Patrick van Duynhoven iets van richting veranderd, 2 - 0. Oostrum hield de druk op de ketel en in de 44e minuut scoorde HRC in eigen doel, na goed storend werk van de Oostrum-kant. Een beetje geflatteerd, maar toch bij rust 3-0. Na rust een oppermachtig Oostrum en een ver terugvallend HRC. Hans Kessels voerde de opdracht van trainer Henk van Rhee goed uit en scoorde een echte hattrick. In de 60e, 67e en in de 85e minuut was het drie keer raak na prachtige dieptepasses van Henri en Sjek Wilmsen, 6 - 0. In de 88e minuut de eretreffer van HRC dat de laatste 10 minuten met 10 man voet balde omdat de HRC-trainer een eigen speler naar de kant haalde die over de schreef leek te gaan. Een mooie bal in de linkerbovenhoek bracht de stand op 6 -1De koek was echter nog niet op en in de 90e minuut werd er weer in eigen doel gescoord na goed storend werk, 7 -1Een verdiende overwinning van Oostrum dat een flinke tik uitdeelde aan HRC, een ploeg die we in de na-competitie weer tegen zullen komen. Veteranen-VVO zaterdag 7 mei 1994: VVO - Wanssum afgelast. Programma zaterdag 14 mei 1994: Swolgen - VVOaanv. 17.00 u. vertrek 16.15 u. Wanssum wordt echt veteraan, tot zaterdag uit tegen Swolgen. Pierre. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Omroep Venray live aanwezig vanaf 13.00 uur met het programma 'Ruben in de middag' vanuit de kantine van voetbalvereniging in Oostrum. Een en ander i.v.m. de donateursactie van Omroep Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 12