Mensen bedankt De eieraktie is mede dankzij U een grandioos succes geworden. Wij hopen dat het 25 jarig Ador Jubileum feest een geslaagde dag mag worden. Heel hartelijk dank. Kinderen - Leiding - Bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- nederlandse hartstichting vrienden van de hartstichting Aan alle Inwoners van Oostrum Hierbij delen wij U mede, dat de Collecte van de Nederlandse Hartstichting plaats vindt in de week van 17-23 april. In deze week komen de dames van de OVB bij U langs om Uw gift via het collecte-zakje in ontvangst te nemen. Hopelijk mogen we weer op Uw financiële steun rekenen welke zo hard nodig is om te helpen het hart wat langer mee te laten gaan. Bij voorbaat dank. Collecte Organisatie Ned. Hartstichting Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging Excursie St. Elisabeth Ziekenuis te Venray Dinsdag 26 april en dinsdag 17 mei a.s. Programma: 13.15 uur aanvang 13.30 uur wordt u welkom geheten door de heer van Gestel, coördinator verplegingsdienst, hij zal u iets vertellen over: 'samenwerking ziekenhuizen Venlo-Venray, gericht op poliklinieken en de verpleegsector 14.00 uur uitleg over de functie van het patiëntenservice-buro 14.30 uur rondleiding 15.45 uur afsluiting van de middag met een korte terugblik Opgave tot 20 april bij B. Direks, tel. 8 10 96. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 Postbus 300.2501 CH Den Haag 5?esloleO nieuws r

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 7