Boeteviering In dit weekend, zaterdag en zondag, in alle H. Missen boeteviering als voorbereiding op het grootste feest van de kerk: Het Hoogfeest van Pasen. Het is voor iedereen een zinvolle zaak om voor Pasen een dienst van boete en vergeving mee te maken. We hebben allemaal nog wel iets goed te maken tegenover God en tegenover elkaar. Palmzondag Zondag a.s. viert de Kerk Palmzondag. Begin van de Goede Week. Proberen we deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te beginnen met vandaag. Het zijn de dagen, waarin we in het bijzonder de Daden des Heren gedenken. Het ging allemaal om ons, om ons geluk.Wat hebben wij nu voor Hem over? Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtak-ken.^ Na de H. Missen zullen de manden met palmtakjes achter in de kerk worden geplaatst en kunt U bij de misdienaars een palmtakje in ontvangst nemen om het thuis op het kruisbeeld te plaatsen. Hopelijk heeft het kruis-beeld nog 'n betekenisvol plaatsje in Uw woning. Paasschoonmaakbeurt van de kerk U hebt dezer dagen allen weer 'n nieuwe lijst gekregen, waarop Uw naam vermeld staat wanneer U aan de beurt bent om de kerk te poetsen. Bovenaan de lijst staat Grote poetsbeurt. Daar zijn geen namen vermeld, maar we hopen dat dinsdag 29 maart velen zullen komen voor die grote schoonmaakbeurt, dat maakt 't werk lichter en prettiger. Vanzelfsprekend wordt er gezorgd voor 'n kopje koffie met vlaai. Graag tot dinsdag 29 maart. Uw pastoor Parochie-vergadering. Op donderdag 7 april a.s. zal in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse Parochie-vergadering gehouden worden. Tijdens deze vergadering zal door het Kerkbestuur en door het bestuur van de Stichting Gemeenschaps huis verslag worden gedaan over het jaar 1993. Tevens wordt informatie gegeven over alle lopende ontwikkelingen en zaken. Zowel ten aanzien van Parochie alsook ten aanzien van het gemeenschapshuis. Uiteraard bestaat er ook gelegenheid tot het stellen van vragen. Tijdens deze vergadering zal bovendien een videofilm worden vertoond, die gemaakt is door H. Pluk. Deze film laat o.a. beelden zien van de Mariaprocessie en Sacramentsprocessie zoals die in 1993 gehouden zijn. De film duurt ongeveer 35 minuten. In een volgende uitgave van dit Weekblad zal het financiële verslag van de Parochie worden afgedrukt. Het financiële verslag van de Stichting Gemeenschapshuis zal ter vergadering aanwezig zijn. Het Kerkbestuur en het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis zullen het bijzonder op prijs stellen u op deze vergadering te mogen begroeten. Wilt u de datum 7 april al vast reserveren? 4

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 4