of een uit de hand gelopen overlast van een bepaalde groepering. Ook met betrekking tot veiligheid en zeker met het oog op de toenemende criminaliteit kunt U hem benaderen. Veelal treedt hij dan in contact met andere instanties of politie medewerkers, die U van dienst zullen zijn. In principe fungeert hij niet als aanspreekpunt voor incidenten zoals b.v. een eenmalige geluidsoverlast of parkeerprobleem e.d. Zijn taak is meer gericht op vaak slepende kwesties, waardoor partijen benadeeld worden. Mensen die om de een of andere reden vertrouwelijk iets kwijt willen, kunnen natuurlijk altijd bij hem terecht. Hij is alleen te bereiken op het politiebureau Venray, tel. 8 48 88. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 1 Maandag 14 maart 1994, 19.30 uur Culturele Kringavond in het Cultureel Centrum "de Beejekurf" te Venray. Programma: Openingswoord door kringvoorzitster M. Lenkens. Inleiding door mevr. Stael-Merkx. Thema "Gezin in verandering." Voordracht. Pauze. Optreden van het huisorkest van Huize St. Jozef te Heel. Kosten 10,- p.p. incl. koffie met vlaai. Kaarten af te halen bij M. Verheijen, Geeststraat 10 tot 8 maart a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19.30 uur 19.45 uur 20.25 uur 20.30 uur 21.00 uur KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Jaarvergadering De jaarvergadering wordt gehouden op woensdag 9 maart om twee uur in het Gemeenschapshuis. Behalve het jaarverslag over 1993 en de begroting 1994 staat er een be stuursverkiezing op het programma. Het bestuur dat nu uit 5 leden bestaat wordt uitgebreid tot 7. Kandidaten voor een bestuursfunktie kunnen nog wor den aangemeld tot de aanvang van de vergadering bij de secretaris van het bestuur, telefoon 8 38 89. Op deze vergadering verzorgt het Groene Kruis een inleiding over de taken van het Groene Kruis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1994 | | pagina 6